x
VMC

VMC Stinger Çelik Telli Üçlü Olta İğnesi

Ürün Kodu : 7554
Fiyat
:
65,00 TL
Havale ile
:
61,75 TL
Seçenek
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • iğne numarası: 8, takım uzunluğu 54mm, çeker değeri 7kg

  iğne numarası: 6, takım uzunluğu 90mm, çeker değeri 12kg

  iğne numarası: 2, takım uzunluğu 110mm, çeker değeri 12kg

   

   

  VMC Stinger, ister canlı yemde isterseniz silikon yemlerinizde ekstra avcılık için kullanabilieceğiniz mükemmel bir aksesuar. Üzerindeki Needle Sharp teknolojisine sahip keskin iğnesiyle artık hiç bir avınızı kaçırmayacaksınız.

   

  Avcılık Çeşitleri: Spin, Sırtı(Trolling), Yemli Balıkçılık

   

  Avlanabilecek Balıklar: Tüm avcı balıklar - Levrek, Akya, Sinarit, Palamut, Kofana, Yazılı Orkinos,Turna, Alabalık, Sudak...

   

   

  75’ SERİSİ : VMC®, hafif ve hassas türler için ince telli modellerden (levrek, alabalık, sudak) tropikal balıkçılık ve yayın balığı için 6X modellere kadar eksiksiz bir yüksek performanslı üçlü iğne yelpazesi sunmaktadır. Tüm VMC® yüksek performanslı iğneler Fransa'da üretilmiştir ve olağanüstü keskinlik, dayanıklılık ve direnç için en üst seviyede iğne ve kaplamalara sahiptir.

   

  Needle Sharp (Keskin İğne) Teknolojisi: VMC Needle Sharp teknolojisi VMC’nin en son ve en üst iğne uç teknolojisidir. Bu iğneler eşsiz bir sivriltme sürecinden geçer ve kimyasal bileme yoluyla mükemmelleştirilir. Needle Sharp özelliğine sahip iğneler aynı zamanda yuvarlak iğne ucuna sahiptir. Bu yuvarlak uç hem maksimum direnci sağlar hem de tasmalama esnasında olağanüstü bir keskinlik verir.

   

  Yüksek Karbonlu Çelik: Karbon hammaddesi çeliğin farklı ısı derecelerinde stabil kalmasını sağlar. Çelik içerisinde ne kadar yüksek seviye karbon kullanılırsa çelik o kadar güçlü olur. VMC olarak, daha ince iğnelerin daha yüksek kalitede olması için üst düzey kalitede yüksek karbon çelik kullanmaktayız.

   

  Hibrit İğne: Hibrit veya kusursuz kanca tasarımları içe dönük noktalara sahiptir, böylece sert yemlerin gövdesindeki hasarı en aza indirir. En üst seviye VMC® Spark Point® ve Needle Sharp gibi modern hibrit kanca şekilleri, saldırıdaki açılma direnci ve kapsam arasında mükemmel bir denge sunar ve yakalama oranını artırmak için tasarlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.