Okuma Flite Surf FLS35-12000A 9+1BB Olta Makinesi - 1
Okuma Flite Surf FLS35-12000A 9+1BB Olta Makinesi
Barkod: 4718947095909
Ürün Kodu: FLS35-12000A
Yorum Yap
(0)
8.944,65 TL
7.602,93 TL
Havale fiyatı: 7.222,78 TL % 5  extra indirim
KoleksiyonFiyat Alarmı
Okuma Flite Surf Olta Makinesi FLS35-12000A, 9+1 rulmanlı, 4.3:1 devirli, bir turda 103cm misina toplamakta, 520gr ağırlığında ve max. 18kg drag gücü vardır. Makarasının  misina kapasitesi 0.33mm 680m, 0.35mm 600m, 0.38mm 500m dir.
UZUN ATIŞ MENZİLİ, UZUN ÖMÜR
    • Süper yavaş salınım ile 35 mm strok