x
Daiwa

Daiwa Revros 23 LT 1000 Olta Makinesi

Ürün Kodu : REV23LT1000
Daiwa
Fiyat
:
2.740,50 TL
Havale ile
:
2.603,48 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Daiwa Revros 23 LT 1000 Olta Makinesi, 5.2:1 devirli, 4 rulmanlı, bir turda 64cm misina toplamakta, 205gr ağırlığında, max 5kg drag gücü ve makarasının misina kapasitesi 0.14mm 150m dir.

   

  Hava Tahrikli Rotor ve Hava Tahrikli Kefalet ile!

  Yeni hafif Airdrive Rotor'un uygulanması sayesinde makara dengesi ön üniteden alt makara kısmına kaydırılır, bu da daha iyi bir toplam dengeye ve balıkçılıkta daha yüksek hassasiyete yol açar. Yem hissi iyileştirilir ve daha hızlı reaksiyonlar mümkündür.

  Hassas ve dayanıklı Digigear, yüksek geri alma gücüne ve kalıcı, ipeksi pürüzsüzlüğe ve eşit çalışmaya önem verir.

  Yeni Airdrive kefalet önceki versiyona göre daha hafiftir, son derece dayanıklıdır ve yeni kefalet koluyla birlikte döküm sırasında dolaşmayı önemli ölçüde azaltır. İpin salma koluna dolanması durumunda, gerekli eylemi gerçekleştirmek için sap döndürüldüğünde kol aracılığıyla ip makarasına doğru kayar.

  ATD Type-L kalama, büyük numunelerle mücadele ederken gerekli güvenliği sağlayarak, yüksek başlangıç ​​direnci olmadan gerilim altında eşit ve optimize edilmiş bir ip salınımına önem verir. Alüminyum Longcast ABS makarası, daha uzun atış mesafelerine katkıda bulunan özel bir makara kenarına sahiptir. Hat silindirindeki Twistbuster III tasarımı, örgülü iplerin kullanımı için mükemmeldir: geri alma sırasında sıkışmaz ve sonuç olarak daha az bükülme olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.