x
Daiwa

Daiwa Certate G 24LT 2000 P Olta Makinesi

Ürün Kodu : CERG24LT2000PFC
Daiwa
Fiyat
:
23.016,00 TL
Havale ile
:
21.865,20 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Daiwa Certate FC  24 LT2000P, 4.9.1 devirli, 170gr ağırlığında, max.5kg drag gücü, bir turda 64cm misina toplamakta, max. 5kg drag gücü vardır. Makarasının misina kapasitesi 0.6PE (0.06mm) 200m, 0.08PE (0.10mm) 190m, 1PE (0.13mm) 140m dir.

   
  DAIWA'nın en son teknolojisi AIRDRIVE DESIGN ile donatılmıştır. LT ve REAL FOUR'un gelişimi, EN ÜST DÜZEY KONTROL sağlar.

  “AIRDRIVE DESIGN” yeni nesil iplik makarası tasarım konseptidir. 24CERTATE, bu son teknolojiyi ön ünitede uygulayarak balıkçılara maksimum güç ve sağlamlık ile üstün kullanılabilirlik sağlar.

  Bu dönüm noktası niteliğindeki evrimin CERTATE'in tarihi açısından iki önemli sonucu vardır.

  Bunlardan biri, MONOCOQUE BODY ile ulaşılan LT konseptinin doruk noktasıdır. Diğeri ise 2004 yılında eğirme makaralarında devrim yaratan ilk CERTATE'ten devam eden REAL FOUR konseptidir.

  REAL CONTROL, yenilikçi evrime ihtiyaç duyan son parçaydı; bu, şimdi AIRDRIVE DESIGN'ın yenilikçi teknolojisi aracılığıyla 24CERTATE ile başarıldı. .
  GÜCÜN sembolü olan tamamen metal (AL) MONOKOK GÖVDE. Güç, sağlamlık ve dayanıklılık arayışı asla durmaz.

  Alüminyumdan yapılmış tamamen metal MONOKOK GÖVDE, başka hiçbir makaranın sağlayamayacağı gücü simgelemektedir. Yıllar boyunca çok çeşitli balıkçıların güvenini CERTATE'e kazanmış bir kimlik. Mümkün olan her yerde güçlü ve sağlam olma arzusu 24CERTATE'i daha da güçlü kıldı.

  Tahrik dişlisinin sertliğini arttırmak için özel yüzey işlemi eklenmiş ve sap tarafında su direnci iyileştirilmiştir; ayrıca bazı büyük modellerin sürtünme ve pinyonları SALTIGA eşdeğer spesifikasyonlara göre güçlendirilmiştir.

  CERTATE her zaman uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklı bir iplik makarasıdır. Ürünün kalitesi ve sağlamlığı, hedef gözetmeksizin dünya çapında yaygın olarak kullanılan güvenilirliğinin kanıtıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.