x
Bassday

Bassday Range Metal Vibrasyon Suni Yem 32mm 5.6gr

Ürün Kodu : 59-RM32
Fiyat
:
255,00 TL
Havale ile
:
242,25 TL
Renk
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Dikkat: Ürün üzerinde 1 adet üçlü iğne mevcuttur. Görsel renk seçimi için olup verilen fiyat 1 adet fiyatıdır.

   

  Metal vibrasyon yem  suyun içinde yüksek miktarda titreşim ve ses dalgaları yayarak yüzer bu sayede avcı balıkların dikkatini üzerine çeker ve en isteksiz balıkları dahi saldırganlaştırır.
  Bassday Range Metal Vibrasyon'da 2 adet klips takma yeri bulunmaktadır. Bu'da 2 farklı vibrasyon sağlar aşağıdaki resimli tablodan da göreceğiniz üzere:
   
  1 numaralı deliğe klipsimizi taktığımızda normal sarım hızında ve düz sarımda (kamışla aksiyon vermeden) sahtenin orjinal titreşimi ile gelmektedir.  
  Jerk aksiyonu ile kullanımda 1.kademedeki en güçlü titreşimi verir.
   
  2 numaralı yere klipsimizi taktığımızda düz sarımda ister yavaş ister hızlı sarın titreşim oldukça yüksektir ve kamışın ucunda fazlasıyla hissedilir.
  Herhangibi bir aksiyona gerek kalmadan yüksek vibrasyon ile gelir jerk aksiyonu yaparak sarım yaparsanız sağa ve sol tarafa karşı kaçış yapmaya başlar bu da balığı daha da cezbeder.

  Bassday Range Metal Vibrasyonun alt kısmında bulunan metal minik levha parlaklığı arttırarak görünürlüğü yükseltmektedir.

  üzerinde klips ve bir adet 3 lü iğne ile kutusundan çıkmaktadır. ihtiyaca göre iğneyi arka veya alt kısma, veya bir adet üçlü iğne ekleyerek  iki iğneli olarak kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.